Michał Romaniuk walczy z Neuroblastomą. Proszę pomóż
Strona Główna ˇ Apel o Pomoc ˇ Jak pomóc ˇ Stan konta ˇ Aktualności ˇ Aukcje ˇ Forum ˇ Kontakt ˇ Linki ˇ Galeria ˇ Filmiki Czwartek, Październik 22, 2020
Księga kondolencyjna

Złóż kondolencje

Księga kondolencyjna
Nawigacja Strony
Apel o Pomoc

Michał Romaniuk
- ur. 18-10-2005r.

Złośliwy Nowotwór Tkanek miękkich - Neuroblastoma


Michałek od 3 lat roku zmaga się z ciężką chorobą nowotworową - Neuroblastomą.

"Los nie był dla naszego Misia łaskawy od początku, od pierwszych chwil jego istnienia.... Gdy byłam w ciąży z Michałkiem lekarz stwierdził, że ciąża nie rozwija się prawidłowo. Padła diagnoza jakiej żadna matka oczekująca na swoje ukochane maleństwo nie chciałaby usłyszeć - ciąża martwa! Skierowanie do szpitala, przygotowanie do zabiegu i ostatnie USG, które miało potwierdzić diagnozę. Ale serduszko biło, nasze maleństwo żyje i rozwija się prawidłowo! Dalej ciąża przebiegała wzorcowo.

Michałek urodził się zdrów, ale tu los rzucił nam kolejną kłodę pod nogi, wielkie zmartwienie dla naszej rodziny. W 3 miesiącu życia naszego syneczka lekarz oznajmił nam, że Michałek jest niewidomy. Znów rozpacz, wyjazdy do lekarzy, specjalistyczne badania. Dzięki Bogu diagnoza znów okazała się kolejny raz błędna. Michałek ma zdrowe oczy.

Gdy nasz Misio skończył 2,5 roczku trafił do szpitala z objawami wirusowego zapalenia jelit. TEN DZIEŃ ZMIENIŁ CAŁE NASZE ŻYCIE. Po wykonaniu szpitalnych badań diagnoza zabrzmiała dla nas jak wyrok NEUROBLASTOMA - ciężki złośliwy nowotwór. Modliłam się by i ta diagnoza okazała się błędem, złym snem, nocną marą... Niestety tym razem tak się nie stało.

Cały świat runął nam na głowę, straszne myśli, ból. Patrzyłam na Michałka i wylewałam morze łez "dlaczego on, dlaczego los go tak doświadcza, dlaczego nie mogę to być ja..."

Przerażenie, strach, rozpacz to jedyne co odczuwałam. Każdy kolejny dzień walki z chorobą napawa nas lękiem. Michałek ma usunięty guz, przeszedł autoprzeszczep..."

Kilka dni temu Michał po kontrolnych badaniach, po roku względnego spokoju trafił znowu do szpitala - rodzice usłyszeli straszne dla każdego słowa: JEST WZNOWA. Po raz drugi zawalił się cały ich świat.
Niestety Już wiemy, że są przerzuty w trzech miejscach: szpik, rdzeń kręgowy, węzły chłonne. Nadal czekamy na pozostałe wyniki badań.


Prosimy Pomóżmy Im. To bardzo uczciwa rodzina.
Los sprawił, że mimo biedy i braku pracy mają w rodzinie
ciężko chore dziecko...


12.06. 2011r.

Kochani stan Misia jest ciężki..!

Planowana Operacja nie odbędzie się. Misio ma przeżuty w kościach. Lekarze z Kliniki w Lublinie zrobili co w ich mocy... jednak będą jeszcze konsultować się z Gliwicami o ewentualnym leczeniu izotopowym, tylko nie wiadomo czy się podejmą leczenia z tak dużymi przerzutami.


Nadzieją dla Misia jest wyjazd i Konieczna konsultacja
oraz leczenie w Klinice zagranicą.

Szacunkowy kosztorys z kliniki z Kolonii,
to około 10.000 euro.

Profesor F. Berthold. Zatrzyma Misia u siebie na około 2,5 tygodnia i zrobi mu wszystkie badania na nowo. Ostateczny rachunek będzie zrobiony po wykonaniu kompleksowych badań. Do tego dochodzi koszt przejazdu, wyżywienia i noclegu na miejscu.
Tej ogromnej kwoty rodzice misia, nie są w stanie sami uzbierać. Są ubogimi, uczciwymi ludźmi z 3 dzieci. W rodzinie pracuje tylko tata dzieci i to dorywczo. Mieszkają na Lubelszczyźnie w biednej, po-PGR-owskiej wsi. Gdzie ciężko o każdy kawałek chleba.


Błagamy o pomoc! Każda złotóweczka, każdy grosik jest bardzo ważny! To bardzo nierówna walka - pomóżmy Im ją wygrać! Musimy ją wygrać!!! Wiem, że macie dobre serducha, bo już nie raz w dramatycznych sytuacjach pokazaliście jak pięknie potraficie pomóc!

Proszę polecajcie nasz apel, w którym prosimy o pieniądze na leczenie... Bez Was nie damy rady. Razem możemy naprawdę wiele... Potrzebujemy naprawdę ogromnej kwoty.

Tu chodzi o życie, nie pozwólmy aby pieniądze
zadecydowały o być albo nie być Michałka…
Jednym kliknięciem podzielisz się linkiem ze znajomymi...

Tłumacz strony
Pamiętajmy nie tylko dziś...


Globus odwiedzających
Forum Dyskusyjne


Skontaktuj się..


Nawigacja
Dodaj po zalogowaniu
• Link
• Aktualność
• Zdjęcie/Plakat

Zaloguj się
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.

Copyright © 2010 Michał Romaniuk - Pomagamy Dbv Pl - POMOC dla dzieci 


201692 Unikalnych wizyt

PHP-Fusion v6.01.6 © 2003-2005


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie